Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Dowiedz się więcej...

ck@ck-czestochowa.pl

Otoczymy Cię opieką

Cmentarz Komunalny  |  Miejski Zakład Pogrzebowy  |  Krematorium częstochowskie

ETR - tekst łatwy do czytania

Cmentarz Komunalny przy ulicy Radomskiej 117 w Częstochowie jest cmentarzem miejskim. Właścicielem cmentarza jest Gmina Miasto Częstochowa.

Na cmentarzu odbywają się pogrzeby tradycyjne w trumnach i pogrzeby urnowe. Cmentarz posiada kaplice do ceremonii pogrzebowych, chłodnie do przechowywania ciał osób zmarłych.

Opłaty za groby i usługi są ustalane przez Radę Miasta, która wydaje w tym zakresie uchwały lub Prezydenta Miasta Częstochowy.

Każdy ma prawo do zakupu grobu na terenie cmentarza, bez względu na miejsce zamieszkania.

Sprzedażą zajmują się pracownicy Biura Obsługi Klienta.

Biuro Obsługi Klienta znajduje się na parterze w budynku administracji przy ulicy Radomskiej 117. Po lewej stronie od bramy głównej cmentarza.

Biur Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, w soboty w godzinach od 8:00 do 13:00.

Do biura może wejść osoba niepełnosprawna. Nie ma barier architektonicznych. Przed biurem znajdują się miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

Na terenie Cmentarza Komunalnego znajduje się krematorium - spopielarnia ludzkich zwłok. Kremacje odbywają się od poniedziałku do soboty. Obsługą dokumentów, pobieraniem opłat i ustalaniem terminów kremacji zajmuje się Biuro Obsługi Klienta.

Miejski Zakład Pogrzebowy, który działa w strukturze Cmentarza Komunalnego świadczy całodobowe usługi pogrzebowe. Przez całą dobę można zgłaszać potrzebę odbioru ciała osoby zmarłej z miejsca zgonu, na przykład z domu. Podstawą odbioru ciała osoby zmarłej jest dokument wydany przez lekarza, karta zgonu.

Pod numerami telefonów 19588 lub 34 366 68 79

można uzyskać informacje na temat zorganizowania pogrzebu.

Nasz adres

Cmentarz Komunalny

ul. Radomska 117
42-210 Częstochowa

otwarty dla odwiedzających groby:

1 IV - 30 IX od 8:00 do 20:00

w pozostałe dni do zmroku

Biuro Obsługi Klienta

ul. Radomska 117
34 19 588 (wybierasz 5 cyfr)

Miejski Zakład Pogrzebowy

czynny całą dobę  24/7

34 19 588 (wybierasz 5 cyfr)

Jakość naszych usług: cmentarnych, pogrzebowych
i kremacyjnych została potwierdzona certyfikatem jakości ISO 9001-2015.

W jednym miejscu uzyskasz kompletną pomoc.

lat istnienia naszej firmy

pochowanych na Cmentarzu Komunalnym

wykonanych kremacji

Rodzin otoczonych naszą opieką

Przewiń stronę na samą górę.

Logo serwisu.

Cmentarz Komunalny w Częstochowie